DIM4-230/UNI/250/H/KNX REG commutation variation incandescen
BEG LUXOMAT
QUANTITÉ
RÉACTUALISER
tes, halogènes-HV Tension: 230 V AC 50 / 60 Hz dimensions: (
8TE) 90 x 144 x 64 mm absorption de courant: 5 mA typique 20